Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Hebei Bense Metal Company Limited, është një kompani profesionale e specializuar në projektimin, prodhimin dhe instalimin e të gjitha llojet e sirtar ekranit, raftet e supermarketeve, raftet e magazinimit / depo sirtar, detyrë të lehta sirtar dhe raftet detyrë e rëndë. Fabrika e saj gjetur në qytetin e lindjes të raftet, Changzhou, me pajisje të avancuar dhe mjeshtëri profesionale. Vetëm të na kontaktoni, ne do të japin kuotën e ju shpejt!

LAJME

qendra News

qendra News

Hebei Bense Metal Company Limited, është një kompani profesionale e specializuar në projektimin, prodhimin dhe instalimin e të gjitha llojet e ekranit sirtar, raftet e supermarketeve

Advanced and Ultra-High-Strength Steel Ma...
NEW YORK, May 12, 2020 /PRNewswire/ ̵...